Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ferrari GT Evolution

24. 3. 2009

Ferrari GT Evolution

Když se řekne Ferrari, jistě se většině z vás vybaví extrémně rychlé sportovní vozy. A právě tato značka se objevuje v nové závodní hře Gameloftu, Ferrari GT Evolution.

 

Na začátku vás čeká hlavní menu, které je obšlehnuté z Asphaltů. První možnost je rychlý závod, potom kariéra a dál to snad nemusím vysvětlovat. Po zvolení kariéry si vytvoříte svoji postavu. Jestliže tak učiníte otevře se vám závodnické menu, které je úplně jiné než u Asphaltu. K zvolení máte zprávy, kde vás hra informuje o nových událostech. Kalendář, kde se můžete podívat na události konající se v nejbližších dnech. Počítač, kde si můžete kupovat nové auta. Zápisník, kde se můžete podívat na své úspěchy, mapu a garáž. K dispozici je okolo 20 aut, z nichž nepochopitelně nemáte na začátku to nejpomalejší.

 

Ze začátku může být hra dosti monotónní, protože vás hra na jiné než amatérské závody nepustí, ale po dosažení dvacáté úrovně se už můžete zůčastňovat lepších šampionátů.

 

Grafika je oproti Asphaltu 4 lepší, ale i přesto by se hodilo kdyby byla ve 3D. I přesto musím však říct, že je povedená, docela líbivá a není rozhodně slabá.

 

Ovládání může být složité, ale po nějaké době si na to zvyknete. Taky se auto hodně často dostává do smyku, ale jak jsem už řekl, na to si zvyknete.

 

Hodnocení:           89%

 

Čeština:             ano

 

Vývojář:            Gameloft

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

názor

(Dankorez- webmaster, 28. 3. 2009 18:37)

Každý má jiný názor a i když tahle hra grafikou zrovna moc nevyniká je i přesto zábavná a to je hlavní.

nikdy

(Sodan Tok, 28. 3. 2009 16:33)

koukat se na ni 100% nedá. takový hodnocení by měla dostat HD verze a to je opravdovej kousek a opravdovej protiklad této hry

ujasnění

(Dankorez- webmaster, 28. 3. 2009 15:12)

Jde čistě o můj názor, pro mě ta hra zábavná a dobrá je. A koukat sena to dá.

89%

(Sas, 28. 3. 2009 13:49)

89%? No tak to už je opravdu síla, tahle hra je obrovskej průser, vždyť se na to nedá koukat a ani to nejde hrát.